Спектр теплообмінників Alfa Laval

Повний спектр теплообмінного обладнання Alfa Laval

AlfalavalОдна з ключових переваг Alfa Laval як виробника – найширший спектр обладнання та технологій. Устаткування Alfa Laval здатне задовольнити будь-які вимоги замовника до режиму теплопередачі, крім того, інсталяція будь-якого обладнання Alfa Laval базується на безпрецедентній концепції безперебійного виробництва. Це забезпечує:

  • максимальний ККД усіх процесів
  • максимальну працездатність
  • мінімальні витрати коштів та часу на технічне обслуговування

Розбірні пластинчасті теплообмінники Alfa Laval

Розбірні пластинчасті теплообмінники (ПТО) – результат втілення багаторічного досвіду та новітніх технологій теплообміну. На перший погляд дизайн апаратів традиційний, проте при більш детальному вивченні пластин, прокладок та конструкції апаратів Alfa Laval, їх перевага над аналогами стає явною. Як завжди, увага приділяється деталям це те, що дає можливість продукції Alfa Laval завжди знаходитися попереду конкурентів.

Разборные теплообменники Alfa Laval

Паяні пластинчасті теплообмінники Alfa Laval

BHE (Brazed Heat Exchangers) – тип пластинчастих теплообмінників у яких пластини спаюються одна з одною. BHE – концепція, що поєднує в собі традиційний пластинчастий теплообмінник з основою, але без прокладок і частин рами. Він складається з каналів між пластинами, двох пластин основи та приєднувальних патрубків. Всі частини, що входять до BHE, зроблені з нержавіючої сталі.

 

Паяные теплообменники Alfa Laval

Пароводяні пластинчасті теплообмінники Alfa Laval

Компанія Alfa Laval розробила нову серію спеціальних теплообмінників – TS-M для нагрівання рідини за допомогою пари. Основними конструктивними особливостями серії цих пароводяних теплообмінників є унікальна геометрія і висока міцність пластин з нержавіючої сталі, спеціальні прокладки, здатні витримувати температуру до 180 ° С, і міцна рама теплообмінника.

Серия TS-M пароводяных теплообменников Alfa Laval

Compabloc ®

Зварний пластинчастий теплообмінник Alfa Laval. Універсальний агрегат використовуваний як теплообмінник «рідина-рідина», рекуператора, ребойлера, конденсатора, випарювача, парового підігріву рідини та ін.

Конструкция двухпассового компаблока

AlfaRex

Зварний компактний пластинчастий теплообмінник без прокладок, розрахований на високі температури та тиску Лазерне “координатне” зварювання знижує втому від теплового розширення. Використання міді та нікелю для паяння пластин дозволяє відмовитися від використання прокладок. Ці компактні теплообмінники – ідеальне рішення там, де потрібні малогабаритні та комплектні установки

Сварной теплообменник Alfarex

AlfaVap – пластинчастий випарювач Alfa Laval

Призначений для застосування в тих сферах, де потрібна висока продуктивність випаровування. Має винятково високу здатність працювати з в’язкими рідинами. Характеризується особливою конструкцією пластин для випарювання під час перегонки.

alfavap

Рішення Alfa Laval для застосування з підвищеними санітарними вимогами

FrontlineTM

Пастеризація та загальне охолодження або нагрівання молочних продуктів, пива прохолодних напоїв, в’язких продуктів

Baseline

Охолодження та нагрівання молочних продуктів, пива, прохолодних напоїв, в’язких продуктів, а також пастеризація для застосування.

26

AlfaCond – пластинчатый конденсатор

Компактний пластинчастий конденсатор призначений для заміни традиційних великогабаритних установок. Можливість вибору розмірів приєднувальних патрубків при великих обсягах пари, особлива конструкція пластин, асиметричні зазори між пластинами для оптимізації теплопередачі та зниження до мінімуму перепаду тисків роблять таку установку ідеальним варіантом для конденсації.

alfacond