Про підприємство “КБ Теплоенерго”, (КБТЕ)

kb-teploenergo-collage
У 1989 р. на хвилі горбачовської “перебудови”, що проходила по країні, кілька фахівців державного монтажно-налагоджувального тресту “Оргводоканал” (міністерства комунального господарства СРСР ) на чолі з Валентином Коппом заснували власну монтажно-налагоджувальну бригаду. Напрям діяльності – виконання пусконалагоджувальних робіт на котельнях міста Одеси та області. Почавши з виконання порівняно невеликих теплотехнічних робіт на котельнях ця бригада поступово зросла в те, чим є сьогодні: теплотехнічне інженерне підприємство “КБ Теплоенерго” (КБТЕ), яке успішно розвивається, одне з найбільших в Одесі.

Взявши наприкінці 90-х за основу своєї діяльності область надання інженерних послуг, “КБТЕ” жодного разу не відхилялося від цього напряму: ми не виробляємо власного обладнання і не торгуємо чужим. Ми є інженерною теплотехнічною компанією і наша робота полягає в тому, щоб створювати ефективні системи життєзабезпечення. На наших об’єктах ми об’єднуємо найкраще на теплотехнічному ринку обладнання з ефективними схемами його експлуатації, досягаючи високої якості роботи та економічності.

Специфіка ведення інженерного бізнесу передбачає наявність на підприємстві хороших фахівців, які завжди володіють новою інформацією про сучасні технології та обладнання. На рубежі XX і XXI століть у сфері енергозбереження стався суттєвий ривок уперед і ми з гордістю усвідомлюємо, що були одними з перших у місті і навіть у країні, хто прийняв на озброєння нові технології та взявся втілювати їх у життя не чекаючи “рішень партії та уряду”. Сьогодні, як і раніше, технічні рішення, які ми пропонуємо, завжди орієнтовані на майбутнє.

Ми надаємо широкий комплекс послуг з проектування, інсталяції та обслуговування обладнання систем життєзабеспечення починаючи з будь-якого етапу: від ідеї до повної її реалізації та подальшого сервісного супроводу. Наші об’єкти та замовники є найкращим підтвердженням того, що Ви залишитеся задоволені співпрацею з нашим підприємством.

 

1989 На базі монтажно-налагоджувального управління тресту “Оргводоканал” у м. Одесі засновано проектне та монтажно-налагоджувальне теплотехнічне підприємство “КБ Теплоенерго”. Сфера діяльності – комплекс робіт, пов’язаний із системами опалення, водо- та газопостачання будівель та споруд, а також – промислова теплотехніка.
1991 На базі підприємства “КБТЕ” розроблено, зібрано та затверджено в органах Держстандарту перший в Україні мікропроцесорний комерційний теплолічильник “СТЕМ”. Обчислювач цього теплолічильника був заснований на базі вітчизняного промислового мікропроцесорного контролера Реміконт Р-130, витрата теплоносія відбувалася за принципом змінного перепаду тиску
1992 Перший в Одесі мікропроцесорний комерційний теплолічильник “СТЕМ” встановлено КБТЕ на заводі “Кузнечно-прессовых автоматов”
1996 На ринку України з’явилися перші серійні комерційні теплолічильники. На цей момент підприємством КБ Теплоенерго вже було встановлено та обслуговувалося в Одесі та області понад 250 комерційних приладів обліку тепла. КБТЕ отримало статус регіонального дистриб’ютора фірми “Sempal LTD”, яка випустила перші вітчизняні комерційні ультразвукові прилади обліку тепла
1996-1997 Вперше в Одесі підприємством “КБТЕ” встановлено та перевірено на енергоефективність автоматизовані теплові пункти у будинках, оснащені циркуляційними насосами та контролерами регулювання теплового навантаження за погодними умовами. На підприємстві розроблено власний контролер “погодного” регулювання “КОУ1-Т”
1998 Відкрито сайт в Інтернеті www.teploenergo.od.ua, присвячений технологіям енергозбереження. Після відкриття та протягом наступних років сторінка підприємства займає одну з лідируючих позицій у рейтингах Інтернет-ресурсів, присвячених енергозбереженню. Історію існування нашого сайту в Інтернеті можна побачити за допомогою сервісу “машина часу інтернет”: вперше він потрапив в область її зору ще в 2001 році.
1998 Підприємством набуто статусу ексклюзивного дистриб’ютора фірми Alfa Laval (Швеція) на півдні України. Фірма Alfa Laval – загальновизнаний світовий лідер у виробництві теплообмінного обладнання та систем очищення промислових рідин
1998 Підприємством “КБТЕ” отримано статус офіційного дистриб’ютора фірми Danfoss (Данія), одного зі світових лідерів у виробництві теплової автоматики та арматури
1998 Отримано статус офіційного дистриб’ютора та сервісного центру фірми Protherm (Словаччина), що випускає широкий ряд котельного обладнання єврокласу.
2000 Підприємство “КБ Теплоенерго” нагороджено дипломом Державного комітету з енергозбереження України та європейської групи TACIS EUK 9803 за значні успіхи у галузі енергозбереження.
2000-2009 КБТЭ награждено рядом Державних та міжнародних дипломів за значні успіхи у сфері впровадження енергозберігаючих технологій. Співробітники підприємства проходять навчання в Європі та Україні щодо роботи з обладнанням таких брендів як Viessmann, Weishaupt, Buderus, Wilo, Grundfos, Danfoss, Alfa Laval, Rielo.
2007, 2009, 2010 Підприємство “КБ Теплоенерго” регулярно виграє номінацію “найкращий партнер Viessmann” за результатами року.
2012 “КБ Теплоенерго” стає партнером фірми Climaveneta (Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems S.p.A.) – одного зі світових лідерів із виробництва обладнання для систем життєзабезпечення будівель. Співробітники підприємства проходять навчання за програмою виробника.
2013 На базі підприємства “КБ Теплоенерго” у м. Одесі відкрито сертифікований сервісний центр з обслуговування та ремонту насосного обладнання Wilo