Розробка та монтаж щитів автоматики та управління (ЩАУ)

Невід’ємним атрибутом системи автоматизації, за допомогою якої здійснюється збір даних, диспетчеризація та керування технологічним обладнанням, є щити автоматики та управління (ЩАУ).

ЩАУ застосовується для регулювання продуктивності, а також здійснює захист обладнання від електричних навантажень, коротких замикань та інших аварійних ситуацій. У щитах управління розташовуються реле, пускачі та регулятори, а також комутаційне обладнання. Їхній склад при цьому визначається конфігурацією інженерних систем, які вони автоматизують. Щити управління виготовляються різних розмірів та виконання, залежно від ступеня захисту.

Ми здійснюємо розробку та монтаж ЩАУ для наступних інженерних систем:

 

Щити автоматики та управління
для насосних станцій

 

 Щити автоматики та управління
для котелень та теплових пунктів

 

Щити автоматики та управління
для загальнопромислових потреб

Солнечные батареи  

Щити автоматики та управління
для побутового та приватного сектору

Монтаж ЩАУ здійснюється відповідно до технічного завдання, виданого Замовником або спільно розробленого, залежно від поставленого технологічного завдання після виконання проектної або робочої документації. Монтаж може бути здійснено як за документацією, розробленою фахівцями нашої компанії, так і за проектною документацією, виданою іншими проектними організаціями.

Склад електротехнічного обладнання, що встановлюється в щит, визначається залежно від конфігурації інженерних систем, що автоматизуються і вимог Замовника.

Все обладнання встановлюється на DIN рейках, що полегшує роботи зі встановлення та заміни комплектуючих шафи. Проводи внутрішньої комутації пускової апаратури прокладаються у пластикових перфорованих коробах, що закриваються кришками. З зовнішнього боку шафи, на дверях, монтується обладнання керування та світлової сигналізації, такі як перемикачі режимів роботи, кнопки керування, лампи сигналізації, подачі напруги на шафу та включення обладнання в роботу. Наше підприємство гнучко підходить до вимог та побажань клієнта до типу щитів та модифікації.

 

До складу наших щитів входить надійне та оптимальне за ціною/якістю обладнання світових виробників таких як Schneider-Electric, Moeller, Relpol, ETI. Інтелектуальним ядром наших інженерних рішень виступають надійні загальнопромислові контролери Schneider-Electric і РАУТ-Автоматик.

Ми виконуємо ретельне збирання з дотриманням правил монтажу та індивідуальною особливістю кожного приладу, який встановлюємо. Деталі розставляються згідно з нормами ДСТУ та підлягають вільному обслуговуванню.

Електричні прилади і з’єднувальні проводи вибираються за нормами ПУЕ згідно з струмами, що протікають, і подає мережевому напрузі.

За бажанням Замовника наші спеціалісти виконують складання щитів на базі обладнання будь-якої фірми виробника, згідно технічного завдання.

Ми виконуємо повний спектр послуг, що супроводжує збирання щитів управління починаючи з узгодження технічного завдання, розробки технічної документації та закінчуючи збиранням щитів, монтажем та технічним обслуговуванням на діючих об’єктах.


З питань розробки та монтажу щитів управління та автоматики звертайтеся до наступної контактної особи:
Інженер з автоматизації Бошняков Віктор Євгенович,
офісний тел. (048) 777-50-09
моб.  (063) 202-07-09
E-mail: bosh.kbt@gmail.com