Монтаж котелень

Дымоходы реконструированной КБ Теплоэнерго котельной ИМТП

Димарі реконструйованої “КБ Теплоенерго” котельні ІМТП

Монтаж котельні – втілення в реальність планів, закладених проектувальниками. Якщо проекті закладаються основні принципи роботи теплопостачального устаткування, то на етапі монтажу котельні визначається якість її майбутньої експлуатації. При монтажі будь-якого обладнання, але особливо високотехнологічного, що використовується на котельні, особливу роль відіграє професіоналізм. Дуже часто на етапі монтажу котельні починають виявлятися приховані помилки проекту та їх доводиться вирішувати на місці, коригуючи проектні рішення, що без досвіду та майстерності якісно зробити просто неможливо. Але це лише одна частина проблеми. Етап монтажу обладнання котельні сам по собі є надзвичайно відповідальним заходом: приховані помилки або похибки, допущені на етапі монтажних робіт, обов’язково виявлять себе в майбутньому, при експлуатації котельні. І проблеми, які при цьому виникнуть, можуть не просто вплинути на вартість експлуатації обладнання, а й призвести до швидкого виходу останнього з ладу. Захистити нову котельню від такого роду ризиків може лише досвід монтажників, які добре знають свою справу.

Монтаж котелень – наша професія.

Наше підприємство з 1989р. працює у сфері теплотехніки та створення систем життєзабезпечення. Один з основних напрямків нашої діяльності – монтаж котелень різного ступеня складності. У нашому активі проведений монтаж на десятках котелень широкого діапазону потужності: від невеликих, індивідуальних топочних 50-200 кВт до районних та міських котелень, потужністю до 120 МВт. Вигляд палива для нас особливого значення не має: ми маємо величезний досвід з монтажу котелень, що працюють як на газовому паливі, так і на рідкому (дизель, мазут) або твердому (вугілля, пелетти, тирса і т.д.). Вид використовуваних котлів і конкретна марка виробника також не має особливого значення: у своїй практиці ми мали справу з монтажем котелень на базі конденсаційних котлів, парових котлів або жаротрубних котельних агрегатів багатьох виробників і винесли відповідний досвід.

Не становить для нас проблем і ступінь автоматизації запроектованого обладнання: за більш ніж 25 років робіт у цій галузі ми стикалися з монтажем та реконструкцією як старих котелень, що працюють ще в радянському обладнанні, так і з котельними керованими сучасною системою диспетчеризації (SCADA), що дозволяє візуально контролювати та керувати всіма технологічними процесами як з єдиного пульта диспетчера, так і через мережу Інтернет через мобільні пристрої. Зрозуміло, що в загальному випадку ми вважаємо за краще проводити повний комплекс робіт від проектування, до технічного сервісу та обслуговування нової котельні, але в змозі взяти проект котельні на будь-якому етапі його реалізації та якісно та вчасно виконати всі необхідні монтажні та налагоджувальні роботи. Наш досвід  у додатку до монтажу Вашої котельні – гарантія її бездоганної роботи на довгі роки.