Обслуговування теплових пунктів

Energodar51Тепловий пункт – серце будь-якої опалювальної системи. Саме тут відбувається процес розподілу теплової енергії за споживачами будівлі та від того, наскільки якісно він протікає, залежить економічність та якість роботи всієї системи життєзабезпечення будівлі в зимовий час. У будинках радянської будівлі під “тепловим пунктом” будівлі (або “елеваторної”) малося на увазі приміщення, в якому знаходилося введення тепла в будівлю. У ньому знаходилися основні засувки, що дозволяють перекрити тепло на будівлю, що показують прилади для вимірювання тиску в трубопроводах, що подає і зворотному, і механічний елеватор (сопло), у вигляді перемички між зворотним і прямим трубопроводами. Іноді (якщо гаряча вода готувалась у самій будівлі) – бойлер ГВП. Так було раніше, за СРСР, коли теплова енергія коштувала 35 коп за 1 Гкал. Враховуючи простоту встановленого в такому тепловому пункті обладнання, технічного обслуговування практично не вимагалося.

Тепло відтоді значно подорожчало та вимоги до теплових пунктів суттєво змінилися. Сучасний теплопункт – складна технічна система с засобами автоматизації, до функцій якої входить правильний і рівномірний розподіл теплової енергії по будівлі (і, як наслідок – підтримка високого комфорту в приміщеннях). Обладнання, що встановлюється сьогодні в тепловий пункт, це насамперед циркуляційні насоси, частотні перетворювачі, теплообмінники, регулятори, автоматичні клапани та датчикі, на основі показань яких забезпечується безперервне та якісне управління системами подачі тепла в будівлю (опалення, ГВП, вентиляція опалення). Кожен теплопункт, як і кожен сучасний будинок – індивідуальний і має безліч технічних особливостей та є складною технічною системою, потребує постійного технічного обслуговування. Від того, наскільки якісно працює все обладнання в єдиній зв’язці, залежить споживання тепла будівлею в цілому.

Сьогодні обслуговування теплового пункту – проміжної ланки між котельнею та споживачем, – найважливіший захід, без регулярного проведення якого комфорт у приміщеннях будівлі знижується, а витрати на енергоресурси суттєво зростають. Для нашого підприємства вже протягом багатьох років у м. Одесі та області одним із основних видів діяльності є проектування, монтаж та технічне обслуговування теплових пунктів. Сьогодні ми пропонуємо Вам використати досвід наших спеціалістів, накопичений за час роботи та виконати роботи з технічного обслуговування Вашого теплового пункту, підвищивши комфорт у приміщеннях будівлі та знизивши витрати на енергоресурси. Звертайтесь, із задоволенням допоможемо Вам.