Встановлення теплолічильників у м. Одесі та області.

Для того, щоб почати економити тепло, його споживання потрібно насамперед враховувати за допомогою теплового лічильника. Встановлення приладів обліку тепла – перший крок до вдосконалення теплової системи, після якого економія тепла в будівлі набуває сенсу. Говорити про важливість встановлення теплового лічильника сьогодні, напевно, немає жодної потреби. За сьогоднішніх цін на енергоносії існуюча з радянських часів у ЖКГ оплата за т.зв. “нормативне” спожите тепло зовсім втратило всякий сенс. Якщо раніше вартість теплового лічильника була досить високою для невеликої будівлі і за існуючих цін на тепло термін окупності установки приладу міг становити кілька місяців, то сьогодні встановлений на будівлю теплолічильник окупається зазвичай за кілька тижнів експлуатації.

Встановлення та обслуговування загальнобудинкових комерційних теплолічильників м. Одеси та області – один із найстаріших напрямків нашої діяльності, яким фахівці “КБ Теплоенерго” займаються вже понад 30 років. Про те, що таке теплолічильник, які вони бувають по конструкції, що необхідно для його встановлення – ми писали раніше в статті Теплолічильники. Комерційний облік тепла. НАле тому, хто збирається або вже встановив на свою будівлю теплолічильник і вже отримав перші результати у вигляді зниження суми в рахунках за опалення, слід розуміти: теплолічильник це всього лише прилад, який тільки рахує спожите вами тепло, але аж ніяк не економить його. Тому для того, щоб заощаджувати тепло необхідно вжити окремих енергозберігаючих заходів,пов’язаних з автоматизацією опалення або утепленням будівлі.

Наш досвід встановлення загальнобудинкових лічильників тепла.

Ми пишаємося тим фактом, що перший в Україні комерційний мікропроцесорний тепловий лічильник був розроблений та затверджений в органах Держстандарту у 1991 році саме нашим підприємством. Цей тепловий лічильник, виконаний на базі мікропроцесорного контролера Ремиконт Р-130 називався ” СТЕМ ” (лічильник теплової енергії мікропроцесорний) і працював за принципом вимірювання змінного перепаду тиску. Вперше цей теплолічильник був встановлений нами в 1992 р. в м. Одесі на заводі Ковальсько-пресових автоматів. За більш ніж 30 років, що минули з цього моменту, на ринку комерційних приладів обліку теплової енергії з’явилося і пішло вже кілька поколінь моделей теплолічильників, які, як і комп’ютери, поступово вдосконалювалися. За цей термін нашим підприємством було встановлено в загальній сумі понад 2500 (!) теплолічильників різних конструкцій в теплових пунктах споживачів тепла в м. Одесі та області. Досвід підприємства “КБ Теплоенерго” у цій галузі просто величезний.

Тому звернувшись за встановленням теплового лічильника на вашу будівлю до нас Ви можете бути впевнені в тому, що ми надамо Вам не тільки найнижчі ціни на прилади, але й гарантуємо, що з Вашим теплолічильником у майбутньому все буде чудово. А в тому малоймовірному випадку якщо з приладом щось трапиться, ви завжди зможете розраховувати на нашу оперативну допомогу у вирішенні проблеми, що виникла.