Обслуговування промислових газових лічильників (коректорів)

На відміну від побутового газового лічильника, що встановлюється на квартирах або невеликих будинках і прямо вимірює невеликі обсяги газу при тиску близькому до атмосферного, промисловий газовий лічильник є складним технічним електронним пристроєм. Газ – середовище, що стискається і при різних тисках і температурах один і той же виміряний витратомір обсяг, вказуватиме на різну кількість газу. Щоб врахувати стисливість газу промислові газолічильники об’ємного типу оснащуються спеціальним електронним пристроєм, т.зв. коректором обсягу газу. Функції газолічильника, оснащеного коректором обсягу – вимірювати обсяг газу, що проходить через лічильник, під тиском, його тиск і температуру і “на льоту” проводити перерахунок у кількість, яку цей обсяг займає при т.зв. нормальних умовах (тиск: 101325 Па (760 мм рт.ст.), температура: 293,15°K=20°С), за який власне і провадиться оплата.

Промисловий газовий лічильник з коректором обсягу – складний прилад, який, як і будь-яка інша складна техніка, може ламатися і вимагає обслуговування. Якщо раптом щось із коректором газу відбувається, то щодня поломки приладу розцінюється постачальником газу як день споживання газу з максимальною розрахунковою витратою. Збитки, одержувані при цьому споживачем газу, перебувають у прямій залежності від того, наскільки ця розрахункова величина відрізняється від середньої, але при сьогоднішніх цінах на газ зазвичай кілька днів такої незапланованої поломки приладу коштують дорожче, ніж встановлення нового газолічильника.

Щоб уникнути таких ситуацій, підприємство “КБ Теплоенерго” в м. Одесі та області пропонує послуги з технічного обслуговування комерційних газолічильників, обладнаних коректорами обсягу газу. У разі виникнення будь-яких неполадок з Вашим коректором бригада фахівців “КБ Теплоенерго” терміново виїжджає на місце поломки. Завдання бригади з обслуговування промислових газових лічильників – усунення несправності з коректором у мінімально можливий термін. Прибувши на місце наші фахівці аналізують ситуацію, що склалася і, у разі можливості усунути поломку на місці – роблять це, запросивши газового інспектора для опломбування відремонтованого приладу. У більш складних випадках, коли на місці поломку усунути не вдається – демонтують прилад і відправляють його на ремонт, як заміну надавши коректор.

Якщо ви хочете застрахувати себе від виникнення неприємних у фінансовому плані проблем, пов’язаних із можливою поломкою газового лічильника оснащеного коректором обсягу – звертайтеся, ми із задоволенням допоможемо Вам. Ми знаємо, що необхідно зробити в цьому випадку і вміємо це робити швидко: на сьогоднішній день наше підприємство в м. Одесі та області обслуговує понад 250 промислових вузлів обліку газу з коректорами обсягу.