Проектування систем кондиціювання

cond_proj_logoБезперечний факт: система кондиціонування повітря – найенергоємніша частина системи життєзабезпечення будь-якої будівлі у літній час. З цього безпосередньо випливає, що витрати на кондиціювання займають левову частину всіх витрат на експлуатацію будівлі. Саме тому правильне проектування системи кондиціонування – найважливіший етап при будівництві чи ремонті будівлі, де визначається загальна економічність його експлуатації у літній період.

Проектування системи кондиціювання повітря в приміщеннях – далеко не пересічна операція, виконання якої можна було б довірити нефахівцеві або зарахувати до другорядних завдань будівництва. Створення гарного проекту системи кондиціювання це своєрідне мистецтво, в якому необхідно пов’язати в єдине ціле архітектурні особливості будівлі, режими його експлуатації з можливими технічними рішеннями, які мають забезпечити комфорт для людей у ​​його приміщеннях. Причому поєднувати ці фактори необхідно таким чином, щоб досягти високої економічності, надійності та керованості всією системою життєзабезпечення будівлі, невід’ємною частиною якої є система кондиціювання. Технологічних рішень для проектування кондиціювання сьогодні більш ніж достатньо, переконатися в цьому ви можете просто поглянувши на схему нижче, яка містить можливі варіанти використання обладнання для цієї мети:

Системы кондиционирования воздуха

Можливі технічні рішення для проектування системи кондиціювання повітря

Технічних способів забезпечити кондиціювання, як можете переконатися, безліч. Але яка саме система у Вашому конкретному випадку буде найефективнішою? Яке обладнання необхідно закласти в проект кондиціювання, щоб досягти максимальної економічності під час експлуатації та зниження капітальних витрат під час будівництва? Навіть фахівець з великим досвідом не завжди “зльоту” зможе відповісти на це питання. Потрібні розрахунки, дослідження особливостей експлуатації об’єкта, потрібний проект системи кондиціювання. Добрий проект.

Проектування, монтаж та технічне обслуговування систем кондиціювання повітря – один із основних напрямків діяльності нашого підприємства. Створення комплексних інженерних систем життєзабезпечення будівель, невід’ємною частиною яких є системи кондиціювання повітря – наше щоденне завдання, яке ми виконуємо вже понад 25 років. Пропонуємо Вам використати наш величезний досвід у цьому напрямку.