Система життєзабезпечення спорткомплексу “Академія спорту”, м. Одеса, Дальницьке шосе, 2

Спорткомплекс “Академія спорту” – перший об’єкт “КБ Теплоенерго”, на якому у 2011 р. було практично втілено в життя концепцію гібридної схеми життєзабезпечення. У будівлі спортивного комплексу в залежності від сезону працюють такі джерела тепла/холоду

  • в зимовий час – теплопостачання здійснюється від котельні на базі конденсаційних котлів Viessmann Vitocrossal
  • у перехідний період (осінь/весна) – тепло надходить від повітряних теплових насосів на базі чилерів Clivent, що вигідніше, ніж використання для цих цілей газу. Завдяки цьому досягається економія коштів на потреби теплопостачання до 25%.
  • у літній період – холоднопостачання забезпечується від чилерів Clivent з рекуператором тепла. При цьому відібране з приміщень під час кондиціювання тепло не скидається, а надходить на потреби ГВП (душові, басейн). Таким чином, гаряча вода під час кондиціонування підігрівається в комплексі безкоштовно.

Система життєзабезпечення працює повністю в автоматичному режимі, контроль та керування роботою обладнання всіх систем здійснюється промисловим контролером через систему SCADA, розташовану в окремому приміщенні оператора. Забезпечено можливість дистанційного контролю та управління інженерним обладнанням комплексу за допомогою мережі Інтернет.

КБ Теплоенерго виконано::

Обґрунтування концепції гібридного життєзабезпечення, проектування, монтаж та налагодження котельні та центрального теплового пункту, в якому поєднуються всі системи життєзабезпечення комплексу. За потребою проводиться технічне та сервісне обслуговування.

Фотогалерея:

 

Система життєзабезпечення спорткомплексу “Академія спорту”, м. Одеса, Дальницьке шосе, 2